602 509 550
Buštěhradská 453, 273 45 Hřebeč
 

Zaostřeno na bezpečnost: proč je lepší parkovat u nás?

Podle statistik ministerstva vnitra bylo v roce 2015 v České republice ukradeno 6.292 dvoustopých vozidel, 18.457 jich bylo vykradeno a z 5.036 zloději odcizili součástky. Největší podíl na těchto statistikách mají Praha a Středočeský kraj. Zloděje hodně lákají nedostatečně zabezpečené odstavené vozy v okolí letiště. Jejich majitelé je po dobu dovolené nechávají napospas nenechavcům, kteří mají oblast dobře zmapovanou.

Nejlepší řešení, jak zamezit nepříjemnému překvapení v podobě odcizení nebo vykradení auta, představuje parkování u specialistů na parkovišti hlídaném 24 hodin denně. Taková místa mívají v provozních řádech důležité klauzule o tom, že:

  • vlastník odstavné plochy zodpovídá za ztrátu či odcizení vozidla,
  • ručí za příslušenství a věci zanechané ve vozidle,
  • ručí za věci ponechané na parkovišti, byť nepatří k příslušenství vozu.

Důležitá je i pracovní doba. Jestliže parkoviště funguje 24 hodin denně, je také po celý den i noc hlídané. Pracovníci ostrahy dávají pozor nejen na případné pokusy o vniknutí zvenčí, dohlížejí také na to, aby auta neohrozilo ani jiné vozidlo při parkování.

RH Parkování tyto atributy splňuje všechny, navíc zajistíme i odvoz na letiště a nabídneme další doplňkové služby. Podívejte se jak funguje parkování u letiště v praxi!

 
Nahoru