602 509 550
Buštěhradská 453, 273 45 Hřebeč
 

Parkování u letiště Václava Havla (Ruzyně) Praha

V areálu soukromého parkoviště společnosti RH-parkování u letiště nabízíme parkování u letiště Praha pro osobní automobily. Našim klientům zajistíme odvoz k odbavení na terminálech na letiště a zpět z letiště ZDARMA.

 

Naše služba parkování u letiště v praxi

 

1. Příjezd na parkoviště u letiště Václava Havla

Při vjezdu do areálu parkoviště dostanete parkovací kartu, vaše zavazadla budou naložena do přepravního minibusu a vozidlo zaparkováno. Parkovací kartu uschovejte, ale nenechávejte ji v zaparkovaném vozidle. Parkovací karta slouží při návratu z letiště jako doklad pro řidiče, který Vás odveze na parkoviště.

 

2. K terminálům letiště Praha Václava Havla a zpět Vás dopravíme zdarma

Po příjezdu na parkoviště Vás minibusem vybaveném dětskými sedačkami odvezeme k terminálu letiště Václava Havla. Cesta netrvá o mnoho déle než pěšky dojít z parkoviště přímo na letišti Václava Havla (obvykle 10- 15 min.) k odbavení.

 

3. Po návratu na letiště Praha Václava Havla

Po návratu na letiště Václava Havla, v momentě, kdy budete mít svá zavazadla, stačí zavolat pracovníka Rh- Parking na tel. 602 509 550 a minibus na parkoviště bude pro Vás přistaven během několika minut na smluveném místě.

4. Využívejte doplňkových služeb

Během doby, kdy bude Váš automobil zaparkován na parkovišti RH-parkování u letiště, Vám můžeme k parkování nabídnout doplňkové služby např. balení zavazadel, pneuservis, pomoc při startování vozu.

5. Z důvodu urychlení svozů z letiště jezdíme celý rok pouze na terminál 1.

 
Nahoru