602 509 550
Buštěhradská 453, 273 45 Hřebeč
 

Vybíráme parkoviště u letiště v 5 jednoduchých krocích

Zavolat taxi službu, nasednout do vozu městské hromadné dopravy nebo vlastního automobilu, který vás pohodlně doveze až k letišti? Tato otázka trápí pravděpodobně každého, kdo na dovolenou vyráží letadlem.

Rozhodnete-li se pro třetí možnost, která patří mezi ekonomicky nejvýhodnější a také nejkomfortnější, poradíme vám, jak vybrat spolehlivé parkování u letiště v několika jednoduchých krocích.

Krok č. 1: Prozkoumejte nabídku
 

Při výběru vhodného parkoviště u letiště je důležité zhodnotit několik faktorů a v žádném případě se nespoléhat pouze na cenu parkovného. V potaz vezměte také nabídku volných parkovacích míst, vzdálenost parkoviště od samotného letiště nebo jeho bezpečnost.

Krok č. 2: Ověřte, zda bude vaše vozidlo v bezpečí
 

A u bezpečnosti ještě chvíli zůstaneme. Při výběru parkoviště je důležité zjistit, zda je objekt oplocen a jestli je jeho součástí kamerový systém se záznamem k případnému budoucímu použití. Ideální také je, pokud parkoviště disponuje vlastní fyzickou ostrahou.

Krok č. 3: Zjistili jste, zda je vozidlo pojištěno?
 

Každý rok je v České republice odcizeno několik tisícovek vozidel. O krádežích nemluvě. Pokud tedy vozidlo na parkovišti plánujete nechat, zjistěte si, zda vlastník odstavné plochy zodpovídá za ztrátu či odcizení vozidla či ručí za příslušenství a věci zanechané ve vozidle nebo jeho bezprostřední blízkosti.

Krok č. 4: Pročtěte si hodnocení skutečných zákazníků
 

Reference jsou v tomto i mnohých dalších případech nedocenitelné. Pokud máte někoho, kdo již parkování u letiště vyzkoušel, vyžádejte si doporučení. Pročíst si také můžete reference přímo na stránkách firmy, která parkování zajišťuje. Od věci ani není zabrouzdat na internetových fórech a v diskuzích.

Krok č. 5: Víte, jaké služby parkoviště nabízí?
 

Kromě dostatečného pojištění a bezpečnosti je dobré, pokud si zjistíte maximum informací o tom, jakých dalších doplňkových služeb můžete využít. Je na parkovišti přítomna osoba, která vás přepraví na letiště? Zvládne za Vás firma zabalit zavazadla nebo zkontroluje technický stav automobilu? Tyto a spoustu dalších služeb máte u řady společností k dispozici.

Pokud jste stále na vážkách, zjistěte, jak to funguje u nás!

 

 
Nahoru