602 509 550
Třinecká 679, Buštěhrad 273 43
 

Vybíráme parkoviště u letiště v 5 jednoduchých krocích

Zavolat taxi službu, nasednout do vozu městské hromadné dopravy nebo vlastního automobilu, který vás pohodlně doveze až k letišti? Tato otázka trápí pravděpodobně každého, kdo na dovolenou vyráží letadlem.

Rozhodnete-li se pro třetí možnost, která patří mezi ekonomicky nejvýhodnější a také nejkomfortnější, poradíme vám, jak vybrat spolehlivé parkování u letiště v několika jednoduchých krocích.

Krok č. 1: Prozkoumejte nabídku
 

Při výběru vhodného parkoviště u letiště je důležité zhodnotit několik faktorů a v žádném případě se nespoléhat pouze na cenu parkovného. V potaz vezměte také nabídku volných parkovacích míst, vzdálenost parkoviště od samotného letiště nebo jeho bezpečnost.

Krok č. 2: Ověřte, zda bude vaše vozidlo v bezpečí
 

A u bezpečnosti ještě chvíli zůstaneme. Při výběru parkoviště je důležité zjistit, zda je objekt oplocen a jestli je jeho součástí kamerový systém se záznamem k případnému budoucímu použití. Ideální také je, pokud parkoviště disponuje vlastní fyzickou ostrahou.

Krok č. 3: Zjistili jste, zda je vozidlo pojištěno?
 

Každý rok je v České republice odcizeno několik tisícovek vozidel. O krádežích nemluvě. Pokud tedy vozidlo na parkovišti plánujete nechat, zjistěte si, zda vlastník odstavné plochy zodpovídá za ztrátu či odcizení vozidla či ručí za příslušenství a věci zanechané ve vozidle nebo jeho bezprostřední blízkosti.

Krok č. 4: Pročtěte si hodnocení skutečných zákazníků
 

Reference jsou v tomto i mnohých dalších případech nedocenitelné. Pokud máte někoho, kdo již parkování u letiště vyzkoušel, vyžádejte si doporučení. Pročíst si také můžete reference přímo na stránkách firmy, která parkování zajišťuje. Od věci ani není zabrouzdat na internetových fórech a v diskuzích.

Krok č. 5: Víte, jaké služby parkoviště nabízí?
 

Kromě dostatečného pojištění a bezpečnosti je dobré, pokud si zjistíte maximum informací o tom, jakých dalších doplňkových služeb můžete využít. Je na parkovišti přítomna osoba, která vás přepraví na letiště? Zvládne firma během vaší nepřítomnosti vyčistit interiér vozidla? Zabalí za vás zavazadla nebo zkontroluje technický stav automobilu? Tyto a spoustu dalších služeb máte u řady společností k dispozici.

Pokud jste stále na vážkách, zjistěte, jak to funguje u nás!

 

 
Nahoru