602 509 550
Buštěhradská 453, 273 45 Hřebeč
 

3 největší výhody parkování u letiště: Znáte je?

Celý rok se těšíte na týden či dva zaslouženého volna. Vybíráte vhodnou destinaci, balíte vše potřebné a než se nadějete, den odletu na vysněnou dovolenou je tady. Protože jste v obležení těžkých zavazadel, dopravu na letiště hromadnou dopravou zavrhnete a vsadíte na vlastní vůz.

A právě v tuto chvíli začínáte řešit, co bude s  automobilem během doby, po kterou si budete užívat tyrkysového moře a míchaných drinků. Zajímavou alternativou je parkování u letiště, které s sebou nese řadu výhod. Víte jakých? Prozradíme vám to!

Výhoda č. 1: Rychlá a spolehlivá přeprava

 

Netrpělivě přešlapujete a čekáte na objednanou taxislužbu, která má pochopitelně zpoždění ve chvíli, kdy se vám to nejméně hodí. Odbavení na letišti začalo a vy stále trčíte doma a doufáte v zázrak.

S takovým scénářem se ale nemusíte potýkat v případě, zvolíte-li dopravu na letiště vlastním vozem. Jízdu automobilem máte plně ve vlastních rukou a na parkovišti vás obvykle bude také čekat personál vždy připravený k  příjezdu a přepravě na letiště a zpět.

Výhoda č. 2: Maximální zabezpečení vozu

 

Jen za rok 2015 bylo podle statistik v České republice odcizeno 6 292 dvoustopých vozidel. Dalších 18 457 z nich zloději podrobili důkladné prohlídce, z níž jejich majitelé nebyli po návratu z dovolené příliš nadšení.

Abyste se tomuto vyhnuli, opět je dobré, pokud vůz zaparkujete přímo na oploceném parkovišti s dostatečnou ostrahou. Ideální je, pokud toto parkoviště disponuje kamerovým nahráváním a fyzickou ostrahou. Nepodceňte také důležitost pojištění v případě škody či odcizení.

Výhoda č. 3: Nízká cena

 

Opomenout nesmíme ani výhodu v podobě uspořených financí. Pokud porovnáte parkování u letiště s jízdou taxíkem nebo parkováním přímo na letišti, pak se dostaneme ke zcela odlišným částkám. Parkování u letiště pochopitelně patří mezi nejvýhodnější alternativu ze všech zmíněných.

Podívejte se, jak takové parkování u letiště vlastně funguje v praxi a na kolik vás vyjde

 
Nahoru